wordpress theme

۴ -طرح دستبند نامرئی The invisible bracelet

بسمه تعالی
با عرض سلام و آرزوی بهترین توفیقات الهی ،
طرح پیاده سازی دستبند نامرئی
معمولاً از مهمترین دغدغه های مدیران مراکز اقتصادی، حفظ سرمایه ی نقدی سرمایه داران و صاحبان سهام است تا مواردی نظیر  معضلات پیش آمده برای برخی موسسات مالی مشهد در اواخر سال ۱۳۹۳ ، که مواجه با هجوم سرمایه داران جهت تخلیه یا کسر موجودی سرمایه نقدی شان شدند پیش نیاید لذا بایستی ترفندهایی پیاده شوند تا جلوی ترک و یا کاهش شدید ناگهانی سرمایه نقدی  گرفته شود. یکی از این روشها طرح دستبند نامرئی است. دستبند نامرئی شامل مجموعه موارد در قرارداد است که سرمایه دار را وادار می کند انگیزه اش جهت ترک مجموعه به حداقل برسد. یک مثال آن را می توان در شرکت تعاونی خاص ایران خودرو دید که طی آن هر ماهه علاوه بر مبلغی که خود فرد از حقوقش به سرمایه اش اضافه می کند، مبلغی نیز تحت عنوان هدیه مدیریت به حساب ایشان اضافه می شود که در صورتحساب های ماهانه مجموعه معمولا چهار ردیف دیده می شود :

۱- مجموعه کل آورده نقدی عضو ،

۲- سود تعلق گرفته به آورده نقدی ،

۳- مجموعه کل هدیه مدیریت ،

۴- سود تعلق گرفته به هدیه مدیریت .

بعلاوه موارد بالا به روز در سایت توسط اعضا قابل مشاهده می باشد. همچنین  در بندهای قرارداد نیز قید شده است که اگر از مجموعه کناره گیری کنند، کل مبالغ هدیه مدیریت و سود آن که از ابتدای سالهای عضویت به او پرداخت شده، از حسابش کسر خواهد شد. این مبالغ هر چه از زمان استخدام فرد بگذرد قابل توجه تر و بیشتر می شود لذا همچون دستبندی بقای فرد را در مجموعه تضمین خواهد کرد.
مشروح طرح:
طی این طرح می تواند  به کل سرمایه سود ماکزیمم پنج ساله بطور علی الحساب پرداخت شود اما توزیع آن به شرح ذیل باشد:
۱- ثلث اول سود اختصاص یافته به کل سرمایه، توسط اعضا قابل برداشت باشد.
۲- ثلث دوم سود اختصاص یافته به کل سرمایه، به سرمایه اصلی اضافه شود و قابل برداشت نباشدو در صورت ترک مجموعه از حسابش کسر شود.
۳- ثلث سوم مابقی سود اختصاص یافته به کل سرمایه ، همراه با ثلث سوم بقیه سهامداران تجمیع شده و هر سه یا شش ماه بین کل اعضا قرعه کشی شده و توزیع شود.
نتیجه: طبق این طرح :

اولاً : اعضا از سرمایه و سپرده خود نزد شرکت، دریافت نقدی ماهانه خواهند داشت که همه ماهه روبه افزایش خواهد بود.
ثانیاً : چون ثلث سود به سرمایه اصلی اعضاء اضافه می شود، ایشان را به آینده خوشبین می کند که روز به روز سرمایه اش بیشتر و در نتیجه سود دریافتی اش هم بیشتر خواهد شد.
ثالثاً : ظاهراً ایرانی ها خیلی باهوشند (اگر نگوییم طمعکار) لذا دوست دارند با کمترین سرمایه بیشترین سود را ببرند چنانچه مثلاً با ۱۰ هزارتومان پس انداز قرض الحسنه، دوست دارد یک خانه چند میلیونی برنده شوند و لذا می بینیم با سوء استفاده از این حس، چقدر بانکها و صندوق های اعتباری سودهای کلان کرده اند و در اینجا نیز برگزاری قرعه کشی که در پریودهای زمانی مشخص مثلا سه یا شش ماهه  برگزار و نتایج آن اطلاع رسانی شود در افزایش علاقه سرمایه گزاران به ماندن و یا افزایش سرمایه نقدی بیشتر خواهد شد .

رابعا : چون در صورت ترک مجموعه ثلث ردیف دوم از موجودی سرمایه اش کسر خواهد شد لذا با گذشت زمان تمایلی به ترک مجموعه نخواهد داشت .با احترام  حسن زاده

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد