wordpress theme

۴۶ -خاطره زیبای چند خادم از آقای مولوی قندهاری

با سلام دیروز ملاقاتی با آقای قرینه که  یکی از خدام حرم رضوی است داشتم و خاطرۀ جالبی تعریف کردند :

ایشان فرمود چند سال قبل از فوت آقای مولوی قندهاری (حدود سالهای ۱۳۷۵ شمسی ) روزی به اتفاق سه نفر دیگر  از خدام کفشدار بنامهای آقای حسینی  و آقای شمشه و آقای ق  جهت ملاقات آقای مولوی و کسب فیض به منزل ایشان رفتیم که تا رسیدیم دیدیم در منزل باز شد و خادم آقا ما را در کمال تعجب به داخل منزل راهنمایی دعوت و راهنمایی کرد و زمانی که از او علت را سوال کردیم گفت در خدمت آقا بودم و به من فرمودند چند نفر از خدام حرم حضرت رضا علیه السلام بیرون هستند  برو ایشان را به منزل دعوت و راهنمایی کن.

بعد من از حضرت آقا خواستم ما را راهنمایی و ارشاد بفرمایند که در مورد رعایت تقوا الهی مطالبی فرمودند بعد آقای ق از آقا نصیحتی درخواست کردند که آقا به او فرمودند :

چو استاده ای دست افتاده گیر . که ناگهان آقای ق بشدت شروع به گریه کردند. توضیح اینکه آقای ق از تمکن مالی بالایی برخوردار بود اما تا قبل از آن خیلی اهل کرم و کمک به دیگران نبود اما از بعد جلسۀ با آقای مولوی ایشان مرام خود را عوض نموده و بسیار کمک کننده و حل کنندۀ مشکل دیگران گردید و این از نفس گرم آقای مولوی بود. ضمنا آقای قرینه گفت چیز دیگری که دریافتیم این بود که خادمی ما مورد تایید حضرت رضا علیه السلام است که این ولی خدا گفت خادمان حضرت پشت در هستند .التماس دعای خیر

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد