wordpress theme

۸۴ – استخاره ازدواج

بنام خدا

یکی از همکاران کفشدار کشیک پنج حرم مطهر حضرت رضا علیه السلام ماجرای ذیل را نقل نمود .

حدود سالهای ۱۳۶۵ پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه فردوسی تصمیم به ازدواج گرفتم لذا لیستی شامل هفت عدد دختر گلچین شده از میان بستگان و آشنایان تهیه و پس از تحقیقات لازم برای استخاره و انتخاب نهایی سراغ مرحوم حضرت آیه الله سید عز الدین زنجانی ( ر) رفتم. اما استخاره تمامی آنها بسیار بد آمد که باعث تعجب خودم و ایشان شد و از من سوال کردند نیتت چیست که گفتم ازدواج. مدتی بعد مجدد یکی از آشنایان همسر فعلی ام را معرفی کرد که پس از تحقیق و انتخاب اولیه این مرتبه چون سابقه استخاره های بد قبلی را داشتم لذا دور استخاره را خط گرفته و به حرم مطهر خدمت حضرت رضا علیه السلام مشرف شدم و در آستانه ورودی صحن گوهرشاد رو به حضرت ایستاده و عرض کردم ” آقا اگر خیر و صلاح دنیا و آخرتم در این ازدواج است عنایتتان را شامل حال حقیر نموده و این ازدواج انجام شود.” اینک پس از قریب ۳۰ سال ممنون عنایت آقا هستم و از همسر و فرزندانم راضی و خداوند را شاکرم .ضمنا چند ماه قبل متوجه عنایت خاصی نیز از حضرت شدم بدین صورت که دیدم خودم متولد ۳۹ و همسرم ۴۷ است که اختلاف آن هشت میشود و فرزند اولم مهدی متولد ۶۹ و دخترم متولد ۷۷ است که اختلاف آن هم هشت میشود و فرزند سومم محمد معین متولد ۸۵ است که اختلاف سن او هم با خواهرش هشت میشود که این را به یقین نشانه عنایت ثامن الائمه علیه السلام میدانم.

با آرزوی سعادت و بهروزی دوستان

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد