wordpress theme

۹۵ – ظرف و مظروف

بسمه تعالی

قطره چون واصل به دریا می شود ، دریا شود.
ما دو بخش داریم : ظرف و مظروف. وجود و هست ما ظرف است و عمل ما مظروف. بطور مثال ، چاقو ظرف است و کاربرد آن مظروف آن .اگر در جراحی و نجات انسانها بکار رود عالی و اگر در مسیر کشتن و قتل بکار رود ناپسند و مضموم و موجب خشم خداوند متعال است. وجود ما منسوب به خداوند است لذا هیچ نیست بلکه همه عالم است ولی عمل ما می تواند مورد رضایت خداوند باشد که در نتیجه در دنیا و اخرت سعادتمندیم و می تواند مرضی خداوند نباشد که موجب هلاکت ماست . حال زمانی که عمل ما خوب بود باید با هیچ انگاشتن آن مراقب باشیم که دچار عجب و تکبر نشویم و یکی از تکنیکهای آن عمل به نیابت است یعنی مرتبا نفس خود را خطاب کنیم که کلیه اعمال خوب من به نیابت از دیگر مخلوقات خداوند است و خودم مالک چیزی نیستم تا به آن عجب نمایم.

با آرزوی توفیقات الهی برای تمامی دوستان

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد