wordpress theme

۹۹ -مچگیری مثبت

 

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ،

دامادمان که دندانپزشک هستند چند روز قبل ماجرای جالبی را برایم نقل نمود.وی گفت ؛ یکی از  دوستانم که در دوبی مقیم و زندگی میکند به من گفت ، من در رانندگی خیلی مراعات قوانین را میکنم یک روز هنگام رانندگی ناگهان یک ماشین پلیس از من سبقت گرفت و علامت ایست داد.من هم در حالی که متعجب بودم و دلیل آن را نمی دانستم در کناری جاده ایستادم .بعد دیدم دو خودروی شخصی دیگر هم رسیدند که جلو و عقب ماشین من توقف کردند .بعد در حالی که فیلم برداری می کردند نزد من آمدند و گفتند ما حدود دوساعت است شما را تعقیب میکنیم و از نحوه رانندگی شما هم فیلم گرفته ایم .بفرمایید از چه کشوری هستید و شغلتان چیست که من پاسخ دادم ایرانی هستم و مقیم امارات و کارم  کابینت سازی است .بعد گفتند شما بعلت رانندگی خوبتان بعنوان راننده نمونه انتخاب شده اید و سپس مبلغ ۱۰ هزار ریال امارات و تعداد زیادی جوایز و هدایا برای خودم و خانواده ام در ماشین من قرار دادند .
اما در سیمای جمهوری اسلامی متاسفانه چندین مورد شاهد بودم که تلویزیون فیلم رانندگی یک راننده خاطی و سپس توقف او توسط پلیس و جریمه او را پخش نموده است .حال چه خوب بود ما هم در ایران بجای مچگیری کارهای بد کارهای خوب و رانندگی های مناسب را مچگیری میکردیم تا کم کم فرهنگ رانندگی خوب و اجرای قوانین رانندگی و رفتاری بین مردم رواج یابد.مسلما اگر این تفکر در افکار مسئولین ذیربط شکل گیرد با عنایت به خلاقیت های جوانان این مرز و بوم چه بسا شاهد طرح های خیلی زیباتر و کارامدتر خواهیم بود .ان شاءالله

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد