wordpress theme

۷ -ماجرای مفقود شدن کفش در کفشدار حرم مطهر رضوی

بسمه تعالی

با سلام و عرض ارادت ،ماجرایی که برای آقای مجتبوی که از کفشداران کشیم پنجم روز هستند  به شماره تماس  ۰۹۱۵۳۱۰۶۰۲۴ در حرم مطهر رضوی  حدود سه سال قبل اتفاق افتاده است  تقدیم عزیزان می گردد: ایشان نقل فرمودند در یکی از کفشداری ها بودم که فردی مراجعه کرد که فلان کفش مال من است و شماره آن را گم کرده ام ،که من عرض کردم باید شماره باشد ناگهان همسر او نیز آمد و هردو تاکید کردند که کفش ما ایشان است و لازم است که فورا از حرم خارج شوند. من نیز که برایم یقین شده بود او مالک کفش است ، کفش را به ایشان دادم و او رفت.هنوز چند دقیقه ای نگذشته بود که مالک حقیقی با پلاک شماره کفش مراجعه و تقاضای کفشش را کرد که من به او گفتم  کفش را اشتباهی به فرد دیگری داده ام .اما او ناراحت شد و تقاضای وجه آن را که تازه خریده بود کرد و گفت ۳۰ هزار تومان خریده است که من نیز ۳۰ هزار تومان به او دادم. ناگهان دخترش رسید و گفت بابا ۲ هزار تومان تخفیف گرفتی که او تایید کرد و ۲ هزار تومان به من بازگرداند یعنی ۲۸ هزار تومان پرداخت کردم .ماجرا تمام شد و فردی که اشتباهی کفش را برده بود تا پایان کشیک من نیامد که شاید بعدا آمده است . چند روز گذشته بود که من جهت نیازی که برایم پیش آمده بود به کارگزینی محل کارم مراجعه کردم و تقاضای ۱۵ میلیون ریال وام کردم که همکارم در کارگزینی از من گله کرد که فلانی ما چند سال است مزایای عائله مندی تو را قطع کرده ایم که بیایی و آمار افراد تحت تکفلت را بدهی ، چرا نیامده ای که من همانجا آمار را دادم که او پس از محاسبه به من اعلام کرد که ۲۸ میلیون ریال طلب کار میشوی یعنی صد برابر تاوانی که در حرم  داده بودم حضرت به من برگرداندند و این را من از عنایات حضرت رضا (ع) میدانم. والسلام علیکم و رحمه الله

 به بنده گر نظر از لطف ابن بوتراب کند   به آسمان رود و کار آفتاب کند

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد