بسم الله الرحمن الرحیم
آمار بازدید
  • 2,311
  • 12,865
  • 434,664
  • 1,619,790
  • 10,208,556

۱۹۳ – دو تجربه موفق در درمان گیاهی سرطان

بسمه تعالی

     با سلام و ادب خدمت مخاطبین عزیز ؛ و اما تجربۀ ذیل را که در خصوص درمان گیاهی  سرطان خون برای مرحوم مادرم و یکی از همکاران خادم حرم رضوی اتفاق افتاد جهت استحضار دوستان عزیز عرض می نمایم:

در سال ۱۳۹۱ با انجام آزمایشی متوجه شدیم مادرم به سرطان خون مبتلا شده لذا اقدامات درمانی را در بیمارستان رضوی مشهد مقدس و تحت نظر یکی از پزشکان مجرب سرطان شروع کردیم و هر ۲۰ روز ایشان را برای شیمی درمانی به بیماستان می بردیم که حدود ۳ ساعت طول می کشید .اما مراحل بیماری شدت یافت بطوری که پس از چند ماه از شدت درد حتی متادون هم تسکین دهندۀ دردش نبود و از طرفی بر اثر عوارض شیمی درمانی بشدت ضعیف شده بود . روزی دامادمان دکتر زیارت نیا گفت شخصی که مسلط به علوم گیاهی بوده و در شهر قم ساکن است به منزل یکی از آشنایانش در همسایگی ما آمده و ایشان ترجیها فقط سرطانی ها را ویزیت و درمان می کند. لذا  مادر را نزد ایشان برده و ایشان مادر را ویزیت کردند . وی دستور داد کلیۀ داروهای شیمیایی را قطع کنیم و فقط داروهای ایشان را بدهیم که مادرم که از روند درمانی بیمارستان خسته شده بود پذیرفت و دقیقا طبق دستورات او اقدام کرد که مشاهده کردیم در روزهای بعد دردهایش کم شده و پس از چند ماه گفت جهت تست نزد دکترش ببریم که خودم این کار را کردم و با کمال تعجب نتیجۀ آزمایش بسیار خوب بود ولی متاسفانه چون بر اثر عوارض شیمی درمانی ضعیف شده بود ، بر اثر شدت ضعف فوت نمود و چه بسا اگر زودتر درمان گیاهی را آغاز کرده و شیمی درمانی را قطع کرده بودیم ایشان فوت نمی کرد به هر حال خداوند رحمتش کند و خیر ما و مادرم در مشیت خداوند و راضی به رضای اوییم .

ضمنا حدود دو ماه قبل  روزی هنگام کشیک حرم متوجه یکی از همکاران کفشدار بنام اقای برزویی بشماره تلفن۰۹۱۵۳۰۰۶۷۲۱  شدم که دیدم رنگ صورتش فوق العاده زرد و بسیار ضعیف و بد حال است و زمانی که  علت را سوال کردم فرمود به سرطان مبتلا شدم که من همین دستور گیاهی را به ایشان گفته و به گوشی همراهش ارسال نمودم .این هفته پنج شنبه  ۱۴۰۰/۱۱/۷ هنگام کشیک حرم ایشان را ملاقات کردم که دیدم  رنگ صورتشان فوق العاده  طبیعی و عالی و حالشان خوب بود و با دیدن من بسیار تشکر کرد و گفت خیلی خوب شدم و کماکان از داروی گیاهی استفاده می کنم و اجازه گرفتم تا نام و تلفن وی را در سایت بگذارم تا دوستانی که مایل بودند صحت مطلب را از ایشان سوال و راهنمایی بگیرند

اینک ۷ دستور دارویی که آن حکیم داده بود جهت استفادۀ دوستان به استحضار میرسد:

۱-مصرف عرق گیاهی: عرق های ۷ گیاه کاسنی ، شاتره ، نیلوفر ، زنیان ، بید ، زیتون و یونجه مخلوط شده و هر روز یک قاشق بزرگ قبل از هر وعدۀ غذایی میل شود .

۲-یک عدد سیب رنده شده با یک قاشق بزرگ پودر بادام و نصف قاشق بزرگ عسل و سه قاشق بزرگ عرق بید مشک مخلوط شده و هر روز نیم ساعت قبل از هر وعدۀ غذایی میل شود .

۳-خورشت کرفس با ۲ مشت آلو و یک عدد کدو و ۲ عدد هویج ، هفته ای ۲ مرتبه .

۴-پودر شوید با عسل مخلوط شده و بعد از هر وعدۀ غذایی ( صبح و ظهر و شب )نصف نخود میل شود .

۵- پنج قاشق پودر شاتره + پنج قاشق پودر کاسنی + یک قاشق پودر تاجریزی + یک قاشق مقل ارزق + یک قاشق تخم کرفس + یک قاشق تخم زنیان +نصف قاشق عناریقون + پنج عدد بادام تلخ + نصف قاشق تخم هویج +یک قاشق تخم افتیمون ، پودر شده و با عسل مخلوط شده و بعد از هر وعدۀ غذایی نصف نخود میل شود.

۶-با هر وعدۀ غذایی یک عدس آهک زنده در غذا ریخته و میل شود ، با این ترتیب که دو هفتۀ اول سه نوبت در روز و دو هفتۀ دوم دو نوبت در روز و دو هفتۀ سوم یک نوبت در روز .

۷-نانهای جو و گندم هر دو میل شود.

با احترام و آرزوی صحت و سلامت و بهروزی تمامی عزیزان مخاطب -حسن زاده

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top