wordpress theme

۶۸ -از مزایای نماز اول وقت The benefits of the on time prayer

با سلام و ارادت

در مقاله اول بخش وقایع شگفت تکنیک خلع ید معرفی شد و مقید بودن به انجام نماز اول وقت در رسیدن و توفیق این تکنیک می تواند ما را بسیار یاری نماید.چگونه ؟ می دانیم نماز اول وقت در بستر شناور زمان پیاده می شود که اغلب با کارهای ما تلاقی دارد و این اولویت دادن به انجام  نماز باعث می شود به مرور محبت امور دنیوی در دل ما تضعیف شود و از سنخیت ما با آنها بکاهد و دل کندن را سهل و آسان نماید. وگرنه با این دنیای متغیر و سینوسی که یک روز فقیر و یک روز ثروتمندیم و یک روز سالم و یک روز بیماریم و یک روز عزیزی را داریم و روزی دیگر او را برای همیشه از دست می دهیم افرادی که با دنیا سنخیت داشته و علاقه به مظاهر آن در دلشان زیاد باشد از نظر روحی بشدت صدمه خواهند خورد.پس بیاییم خود را با انجام تکنیک خلع ید و مقید شدن به انجام تکنیک نماز اول وقت برای تحمل مصائب و مشکلات دنیایی که همواره مجبور به مواجه شدن با آنهاییم واکسینه نموده و با تقویت عشق به خداوند خالق هستی ، تحمل مصائب و مشکلات را لذت بخش نماییم.

namaz1

پسندم آنچه را جانان پسندد .موئد و موفق باشید

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

8 نظر

  1. تشکر از مطلب زیبایتان، در تایید فرمایشتان نماز با محور قرار دادن خداوند مقدم بر همه چیز به درستی مارا از بند تعلقات و زندان مادی که برای خویش ساختیم می رهاند.

  2. با سلام و تشکر از ابراز محبت دوستان عزیز و ارزشمند باستحضار می رساند استاد حورایی در یکی از سخنرانی هایشان در همین سایت در مورد اهمیت قول و قرار گذاشتن با دیگران می فرمایند اگر مثلا با همسرتان ساعت ۵ قرار گذاشتید و ساعت ۵:۳۰ سر قرار رفتید یعنی تو برای من اهمیت نداری که قولم به تو دارای اهمیت باشد.حال اگر همین نگاه را در مورد عدم اقامه نماز اول وقت تصور کنیم داریم به خداوند متعال می گوییم که معاذالله تو برایم اهمیت نداری که انجام نماز اول وقت تو برایم اهمیت داشته باشد .آیا بواقع چنین است ؟ آیا در روز حساب چه جوابی به خداوند متعال خواهیم داد؟خداوندی که هزاران نعمت به ما عطا فرموده و در خلوت خودمان به آنها اقرار داریم. حال اگر تصمیم به اقامه نماز اول وقت گرفتید زمانی که صوت دلنشین اذان را شنیدید هر کاری دارید تعطیل کنید و با عشق بسوی راز و نیاز با دوست بشتابید.البته اگر کار مردم معطل شما بود یا آنها را راضی نمایید و با خود به نماز اول وقت دعوت کنید وگرنه انجام کارهای ایشان اولویت دارد زیرا عبادت برای عبادت نیست بلکه عبادت برای انسان سازی و تخلق با آداب الهی است.موفق و موئد باشید

  3. تشکر ويژه از مديريت سايت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد