wordpress theme

۸۱ – تلگرام

مقاله کوچکی را مدتی قبل در سایت گذاشتم که مربوط به ماجرای درخواست جوانی ژاپنی از پیری کهنسال و امتحان نصف کردن خط کشیده شده بر روی شنها بود که هر بار جوان در جواب با دست نیمی از آن را پاک می کرد اما مردود میشد و در انتها خود پیر آن را پاسخ داد و با دست خطی دو برابر قبلی کشید و گفت حالا خط اول نصف شد. پیام این داستان این است که اگر فرضا ژاپن بخواهد از امریکا انتقام گرفته وبر فرض او را نصف کند لازم نیست دست به اسلحه ببرد بلکه باید سراغ خودش برود و توانمندی های خودش را دو برابر امریکا کند آنگاه امریکا نصف خواهد شد . راه مبارزه با آدم کشی توسط چاقو جمع آوری چاقو ها از سطح جامعه نیست چرا که یک جراح با همان چاقو جراحی کرده و جان انسانها را نجات میدهد پس خط بزرگتر برای چاقو آموزش کاربردهای مفید آن و تشویق کاربران صحیح است و یا مثلا این صحیح نیست که برای جلوگیری از دیدن برنامه های ماهواره و دسیسه های ضد اخلاقی برویم دیش ها را جمع آوری کنیم” نیمه خط روی شن را پاک کنیم ” بلکه بایستی خطی بزرگتر بکشیم و آن راه اندازی شبکه هایی با برنامه های مردم پسند و شاد و آموزش مزایا و معایب شبکه ها و یا راه اندازی شبکه هایی بومی است که محتوای آن دو برابر جذابتر باشد. پس بیاییم بجای پاک کردن مساله با ترسیم خطوط بزرگتر تهدیدات را تبدیل به فرصت نماییم . سالها قبل زمانی به باشگاه کونگ فو میرفتم استادم میگفت “بهترین دفاع ، حمله است “. لذا در صورت بی توجهی و سهل انگاری تلگرام دقیقا مانند مثال چاقو جراحی میتواند هم موجب خیر و برکت برای آحاد جامعه شود و هم نظیر خوره پایه های دینی و اخلاقی و اجتماعی آحاد جامعه را ویران نماید. الان میبینیم انواع غیبت ها و تهمت ها به افراد مختلف وجود دارد و این ایمان افراد را تخریب میکند که یقینا حرام است .حال بفرمایید سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه های علمیه که میلیاد میلیارد پول بیت المال هم هزینه شان میشود چه ورودی در این ورطه داشته و چکار کرده اند؟
پسرم مهدی ؛ یعنی هشت دوم ؛ که لیسانس مهندسی پزشکی و ترم آخر فوق لیسانس مهندسی کنترل برق است حدود سه سال قبل همراه دو نفر از دوستان خلاقش طرحی برای راه اندازی شبکه اجتماعی بومی تهیه کرد که البته در ادامه این مقاله آن را تقدیم دوستان میکنم و به تهران رفت و برای خیلی از مسئولین فرستاد و جلسات متعدد رفت و او به ایشان اعلام کرد در آینده تلگرام میتواند خیلی مشکل زا شود زیرا تلگرام نظیر چاقوی تیزی است که کار با آن نیاز به فرهنگ سازی و آموزش و مدیریت و هدایت احاد افراد جامعه استفاده کننده از آن را دارد و میتواند با جراحی جان افراد را نجات دهد و هم میتواند در دستان قاتلین باعث قتل افراد و باتلاق فساد های اجتماعی و اخلاقی شود ولی اگر ما شبکه اجتماعی بومی راه اندازی کنیم میتوانیم حتی تهدید برای دشمنان بشویم “مصداق بهترین دفاع حمله است ” بعلاوه طرح انها خیلی جامع تر و در طراحی آن اقتصاد و کارآفرینی نیز لحاظ شده بود اما متاسفانه فقط به به و چه چه از مسئولینی که ملاقات کرده بود و در خواب بودند دیدند و کسی پیگیر اجرایی کردن آن نشد زیرا متاسفانه اکثر ما انفعالی عمل می کنیم در صورتی که سالها قبل استادی استراتژیست میگفت” امریکا سه برنامه نود ساله دارد ” یعنی برای ۲۷۰ سال بعدشان را فکر کرده اند که برای رسیدن به اهداف پلیدشان و چپاول دیگر کشورها چکار کنند اما ما کماکان در خوابیم . با آرزوی بیداری و اقدام لازم

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

یک نظر

  1. تحریم تلگرام بیشتر بخاطر سودبردن و استفاده ی ابزاری صهیونیسم است
    ما هم فقط به همین خاطر آنرا تحریم موکد میکنیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد